Trump o infrastrukturze i o wojnach – 10.11.2018.

Trump mówi chaotycznie i niesprawnie, często powtarza w kółko te same frazy; próbowałam przetłumaczyć to jego gadanie – trochę jednak trudno naśladować stylistykę nieuka – pisze pani Tiamat.

Pisze Jonas Alexis: Znów przyłapali Trumpa na bredniach o Jemenie.

.
Ale się Trump zbłaźnił! Chyba jeszcze żaden prezydent USA tak nie nałgał i nie nagadał tylu głupot co ten wielki biznesman zza Wielkiej Kałuży.
.
Za kolaboracje z Arabią Saudyjską powinien wisieć. I za zbombardowanie w Jemenie szkolnego autobusu z dziećmi! To co naobiecywał na Bliskim Wschodzie, to szczyt draństwa i debilizmu:
– Obiecał wstrzymać ogień na Bliskim Wschodzie;
– naopowiadał, jak to wielkim przestępstwem jest nie dbać o infrastrukturę. Oto co naobiecywał złotousty Trump w 2016 roku:
.
„Wtedy gdy infrastruktura kraju się wali, tak jak u nas się kompletnie wali, gnije i rozpada, a my – a propos – wydajemy 5 trylionów [5 000 000 000 000] dolarów na Bliskim Wschodzie, zamiast robić to, co do nas należy. 
My musimy zwalczać ISIS itd, ale przede wszystkim musimy zacząć odbudowywać nasz kraj, ponieważ, popatrzcie na nasze lotniska, nasze drogi, tunele, nasze mosty – 67% z nich się wali”.
.
Zapytano Trumpa:„Czy  to znaczy, że w ciągu ostatnich 10 lat wydaliśmy za dużo na wojny? Czy to jedno z największych…?”
Trump odpowiedział:„No, powiem tak: ja nie mam nic przeciwko wojnom, ale należy wojny wygrywać, a my nie wygrywamy wojen, my ciągle prowadzimy walki, i ciągle walczymy i walczymy.   Walczyć, walczyć, walczyć – aż do wymiotów”.
.
Trump obecnie sprzedaje sprzęt zbrojeniowy do Arabii Saudyjskiej, która aktualnie używa amerykańskiej do rozwalania autobusów z dziećmi… Jak RT podaje:
.
Trump: “To nie tyle bomba produkcji USA, ale fakt, że Arabia Saudyjska nie potrafi używać amunicji USA – mimo amerykańskiego treningu – i to właściwie doprowadziło do straszliwej tragedii i rodzaju horrow show – jakim było zbombardowanie w sierpniu w  Jemenie  autobusu z dziećmi” – powiedzial Trump.
.
“Koalicja pod wodzą Arabii Saudyjskiej, która zbombardowała szkolny autobus i zabiła 40 dzieci, a kilkadziesiąt poranila – i to w ruchliwym miejscu w mieście Dhahyam  w północnym Jemenie 9 sierpnia, a to przecież nie jest wina Waszyngtonu – powiedział Donald Trump. – To wina tych Arabów, którzy nie wiedzą, jak obchodzić się z amerykańską bronią wyprodukowaną przez Lockheed Martin”. 
.
Dalej wyjaśniał Trump: “To właściwie ludzie, którzy nie wiedzą, jak obchodzić się z bronią, spowodowali tę tragedię. Patrzeć się nie mogłem na to, co sie stało. Patrzec nie mogłem na to, co się stało z dziećmi w autobusie, bo to po prostu horror, to horror show jak sie na to patrzy, na ten autobus. Jakimi możemy być takimi głupcami? To po prostu horror show, i jak można sprzedawać broń terrorystycznemu państwu? To jest horror show, ale nie próbowaliśmy nawet posłać Saudim ultimatum, i powiedzieć im, że to koniec umowy?“
.
A co by było, gdyby to był Assad? Czy Trump nie opowiadałby, że Ameryka musi zbombardować Syrię? Kogo ten facet teraz próbuje ogłupić? Jak to powiedział mój przyjaciel Mark Dankof parę miesiecy temu: Franklin Delano Roosevelt oświadczył Amerykanom w 1940 roku, w czasie kampanii wyborczej, że nigdy nie wysłałby amerykańskich dzieci na wojnę w Europie, której Amerykanie by nie poparli, mimo że teraz już wiemy, iż Roosevelt planował celowo sprowokować wojnę z Japonią już w październiku 1940 roku.
.
A tymczasem chodzi o to, że jak syjonistyczna mafia chce wojny, to będzie wojna. I zrobi to choćby przy pomocy prowokacji, która ma na celu zdemonizować najpierw przeciwnika i pokazać światu, że nie było innego wyjścia, tylko atak na zaplanowany cel.
.
Jakie prawo łamie Trump? – Punkt 18 Kodu USA mówi:
Ktokolwiek celowo powoduje akt agresji, taki który to byłby i dla USA aktem agresji – zasługuje na najwyższą karę. Innymi słowy: Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe.
.
Trump powinien skończyć za kratkami za kolaborację z Arabią Saudyjską i za zbombardowanie dzieci w Jemenie.
.
.
Przetłumaczyła:Tiamat
.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s